Wat als je weer zou kunnen leven vanuit jouw Hart?
Wat als jouw Energie weer vrij zou stromen en jij
stevig in jouw Kracht zou staan?
Dat is waar ik je in begeleid:
met liefdevolle helderheid en praktische afstemming.
What if you could live in touch with your Heart again?
What if your Energy is free to flow again
and you would feel your Power?
I will guide you towards that goal:
with loving clearity and practical tuning in on your energy
"Remember who you really are"
A soul in a body!
Een plek voor wie op zoek is naar rust,
inzicht, heling en zielsverbinding
A space for those seeking peace,
insight, healing and soul connection
Vanuit diepe ervaring bied ik ondersteuning in jouw proces van bewustwording en heling met o.a.
From a place of deep experience, I offer you support
in your process of awareness and healing, with a.o.
ook op afstand of online - also on distance or online
(Uit: Nieuwsbrief 3 van Re-member-your-Self.com van mei 2009)
In tijden van onzekerheid en de veelheid van dingen die op je afkomt is het van wezenlijk belang in contact te komen, te zijn en te blijven met jouw innerlijk centrum.
Al zit je innerlijk en uiterlijk in de grootste storm, dan nog ken je in dat geval de weg die leidt naar het oog van de orkaan, waar rust en stilte heersen. Van daaruit maak je de balans op en verzamel je nieuwe kracht en dienen zich onvermoede oplossingen aan.
Ik ben ervaringsdeskundige, maar ook trainer in de energetische vaardigheden die je weer bij je centrum doen (terug)komen. Ik word er altijd weer heel blij van als ik tijdens mijn trainingen en readingen het wonder zie gebeuren dat mensen dat contact met zichzelf herstellen en op deze manier ook hun verbinding met het grote geheel.
Wil jij ook de mogelijkheid hebben die vaardigheden te verwerven? Doe dan de Basiscursus Selfhealing 'Thuiskomen bij Jezelf' bestaandeuit 4 online lessen van ieder 1 uur. Dit is genoeg om weer bij jezelf en tot rust te komen. Kijk bij Selfhealing voor uitgebreide informatie. Wat voor uitwerking het op mensen heeft, kun je lezen bij Klanten.
Mocht je wel geïnteresseerd zijn in deze cursus maar dit liever individueel doen dan heb ik daarvoor de mogelijkheid van de Individuele Selfhealing Cursus.